کسب درآمد

کسب درآمد از اشتراک لینک 10001818.ir

در کمتر از 3 دقیقه در سایت پیامک ملی ایران ثبت نام کنید و لینک های خود را کوتاه نمایید.
سایت کاملا واکنشگرا بوده و میتوانید از همه دستگاه های هوشمند مانند موبایل ها و تبلت ها وارد سایت شوید و یا تبلیغات خود را نمایش دهید

این لینک ها را میتوانید در هر جایی به اشتراک بگذارید. شما برای کسب درآمد نیاز به داشتن وبسایت ندارید. کافی است لینک کوتاه شده را در سایتهای دیگر، فیسبوک، تلگرام یا هرجای دیگری قرار بدهید تا بتوانید درآمد خود را آغاز نمایید.

این وبسایت مخصوص کسب کار در خانه و ویژه وبلاگرها، وبمسترها،مدیران کانالها و شبکه های اجتماعی و در آخر کاربران عادی است.
شما با عضویت در سایت و کوتاه کردن لینک های مختلف مثل: لینک دانلود یک آهنگ، عکس، فیلم و... یا حتی لینک کانال تلگرام یا یک خبر خوب میتوانید کسب درآمد کنید. فقط کافیست به جای لینک اصلی لینک کوتاه شده در سایت، وبلاگ، گروه یا کانال خود قرار دهید یا برای دوستانتان بفرستید و به ازای هربار نمایش درآمد کسب کنید.
به ازای هر بازدیدکننده که از لینک هایتان می شود مبلغ 3.2 تومان کسب خواهید کرد و درآمد شما بعد از رسیدن به مرز 10 هزار تومان به حسابتان واریز خواهد شد.

یک مثال ساده: هر آی پی (بازدیدکننده) در طول روز میتواند هر آگهی های موجود در لینک کوتاه شده را تا 3 مرتبه بازدید نماید و درآمد به حساب شما اضافه نماید. با وجود حداقل 5 آگهی در سایت میشود:

3*5*3.2= 48 تومان

برای هر بازدیدکننده که فوق العادست. و اگر 100 نفر از وبلاگ شما دیدن کنند و روی این لینک ها کلیک کنند درآمد شما حداقل برای هر روز 4800 تومان خواهد بود. حال فرض کنید شما یک کانال یا گروه دارید با 1000 نفر عضو!! یا 10 زیرمجموعه فعال دارید !! بقیه داستان واقعی ما با شما...

دارای سیستم زیرمجموعه گیری حرفه ای که میتوانید 15% کمیسیون از درآمدهای زیرمجموعه را دریافت کنید

این راه بهترین شیوه تبلیغات در اینترنت شناخته شده چرا که هم برای آگهی دهنده و هم برای نمایش دهنده از بازدهی خوبی برخوردار میباشد.
تبلیغات با اراده بازدیدکننده نمایش داده میشود و غیر ارادی یا popup نیست و از محبوبیت سایت شما کاسته نمیشود .

همین امروز امتحان نمایید. gg برای بلبل یلی ل