درباره کوتاه کننده لینک تواد

ما چه کار میکنیم؟؟

نشر دهندگان لینک؟؟


وبسایت rtlscript.ir یک وبسایت خدمات کوتاه کننده لینک رایگان می باشد که کاربران و اعضای سایت این امکان را دارند تا بتوانند از لینک های کوتاه شده خود نیز کسب درآمد نمایند.
امکان رمزگذاری روی لینک ها، امکان انتخاب مستقیم بودن لینک و یا همراه با آگهی و درآمدزا بودن لینک نیز به عهده کاربران است. لینک های کوتاه شده شما هرگز از سرورهای ما حذف نخواهد شد و به صورت دائمی فعال خواهند بود.
آمار دقیق و نموداری میزان کلیک ها و نمایش های مربوط به هر لینک به صورت تفکیک برای کاربران وجود دارد. میتوانید برای تست یک لینک را کوتاه کنید و نتایج آن را ببینید.
بعد از کوتاه کردن لینک به میزانی که بتوانید لینک را در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و فیسبوک و یا در وبلاگها و وبسایتهای شخصی خود نشر دهید درآمد بیشتری به دست می آورید.
شما با کوتاه کننده لینک در زمان و هزینه های خود صرفه جویی میکنید. به جای استفاده از یک لینک بلند و نامتعارف و بدترکیب میتوانید از یک لینک کوتاه شده و زیبا استفاده نمایید تا در هزینه ها و زیبایی سایت شما تاثیر بالایی داشته باشد. همچنین با کوتاه شدن لینک میتوانید در برخی از موارد از کپی کردن لینک و از بین رفتن منافع و حریم خصوصی لینک محافظت نمایید.

تبلیغ دهندگان؟؟


به عنوان یک وبمستر باید بدانید که تبلیغات هزینه نیست. ما با بهترین کیفیت و ضریب امنیتی وبسایت و محصولات شما را تبلیغ میکنیم.
بازدیدکنندگان از وبسایت شما متعلق به یک قشر خاص و یا یک سایت خاص نیست و شما با هزینه ای اندک در سرتاسر دهکده جهانی میتوانید آگهی خود را نمایش دهید. هزینه های آگهی در کوتاه کننده لینک بسیار ارزان و با کیفیت میباشد و بازدیدکنندگان حتما وبسایت و محصول شما را خواهند دید و با استفاده از سیستم های ضد تقلب از کلیک های غیرواقعی جلوگیری خواهد شد.
کافی است در سایت ثبت نام کنید و با حداقل هزینه آگهی خود را ثبت نمایید. این نرخ آگهی در هیچ سایتی وجود ندارد.
برای بالا بردن رتبه و رنک آلکسا و افزایش بازدید و فروش بهترین پیشنهاد استفاده از سرویس تبلیغات در کوتاه کننده لینک می باشد.